Bazując na naszej wiedzy, oraz wiedzy łódzkich rowerzystów stworzyliśmy rowerową mapę Łodzi. Dostępna pod adresem: mapa.lodz.pl, w zakładce: mapy tematyczne.(kliknij). Na mapie znajdziecie pozaznaczane stojaki rowerowe, szlaki i drogi rowerowe, przebieg projektowanych dopiero dróg rowerowych, bezpłatne kompresory, serwisy rowerowe z danymi kontaktowymi, a także ulice na których pewne znaki nie obowiązują rowerzystów oraz miejsca niebezpieczne dla rowerzysty. 


mapa rowerowa lodz 2019

Jeśli  masz jakieś uwagi do mapy, na przykład:

  • nie ma drogi rowerowej, która być powinna
  • nie ma informacji o niebezpieczeństwie, które być powinno
  • chcesz dodać stojak, lub parking dla rowerów
  • inne, wyżej nie wymienione

napisz e-mail do: kontakt[małpa]rowerowalodz.pl
Jeśli masz uwagi techniczne, co do działania mapy, pisz na adres: mapa-lodz[małpa]log.lodz.pl 

Jak możesz nam pomóc?

  1. Wejdź na stronę mapy Rowerowej Łodzi (kliknij) i zobacz które stojaki udało nam się już zlokalizować i sfotografować. 
  2. Rozglądaj się po ulicach i szukaj stojaków. Zapamiętaj dokładną lokalizację, a później daj nam znać. Pamiętaj, aby podać nam adres i możliwie dokładne miejsce ulokowania stojaka (zobacz na mapie, że wszystko pozaznaczane jest bardzo dokładnie)
  3. Jeśli masz w swoim telefonie komórkowym możliwość fotografowania, albo posiadasz aparat fotograficzny, to sfotografuj stojak (lub kompresor). Fotografuj coś więcej poza samym stojakiem, tak aby było widać gdzie on stoi.
  4. Podeślij mailem informację i fotografię na adres e-mail: kontakt[małpa]rowerowalodz.pl