Zapraszamy łódzkich przedsiębiorców do uczestnictwa w wyjątkowym konkursie. Mamy dla Was ofertę wsparcia w postaci specjalistycznych rowerów towarowych, które pozwolą obniżyć koszty funkcjonowania i zapewnić dostawy w miejsca niedostępne dla zwykłych samochodów

 Pandemia przypomniała nam wszystkim, że świat musi się zmienić i co więcej jesteśmy właśnie na progu przełomu. Jeśli chodzi o transport to wiemy już, że tak jak ikoną XIX wieku była kolej parowa, XX - samochód, tak obecne stulecie będzie wiekiem lżejszych, zasilanych prądem urządzeń. Wśród nich szczególne miejsce zajmują rowerowe "SUVy" - elektryczne rowery cargo.
Jeszcze kilka lat temu tego rodzaju rowery były masowo widoczne tylko na ulicach holenderskich i duńskich miast, w innych krajach jeździła ich garstka. Dane z rynku niemieckiego pokazują do jak wielkiej zmiany doszło od tego czasu - w 2019 roku sprzedało się tam 76 tys rowerów towarowych, z czego ponad 50 tys wspomaganych elektrycznie, zaś w 2020 roku sprzedano już 103 tys rowerów cargo (w tym 73 tys ze wspomaganiem).

Służą do przewozu dzieci i ładunków w małych i dużych firmach, a każdy z nich oznacza jedno auto mniej w ruchu drogowym. Z tego powodu rząd niemiecki wpisał e-cargo w program rozwoju elektromobilności, a ich zakup jest dotowany. Obecnie widok elektrycznych rowerów cargo jest czymś normalnym na ulicach miast - od Seattle po Helsinki. Również w Polsce widać pierwsze jaskółki zmian w tej dziedzinie. 

Oto przykład z Łodzi, gdzie od 2018 roku działa hydraulik na rowerze (cargo). 

Przy pomocy naszych partnerów, ruszamy z wdrożeniem pilotażu rowerów towarowych z przeznaczeniem dla łódzkich przedsiębiorców. Zainteresowani będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunkach z kwotą dofinansowania przekraczającą 50% wartości roweru. Wystarczy się do nas zgłosić, spełnić warunki naboru, przedstawić najlepszą ofertę i korzystać z walorów rowerów towarowych ze wspomaganiem elektrycznym. 

 fenomen logo veolia logo towarowe logouml logo
Organizator Partner strategiczny Partner techniczny Partner wspierający 

 

Co możesz zyskać jako przedsiębiorca? 
+ ekologiczny pojazd który świetnie radzi sobie w miejskich warunkach  
+ niezależnie od korków i godzin szczytu, przewidywalny czas dojazdu na miejsce
+ pojazd będący mobilną reklamą na którą każdy zwróci uwagę
+ obniżenie kosztów funkcjonowania - prąd elektryczny jest dużo tańszy od paliwa
+ dwa lata wsparcia technicznego i serwisowego 
+ wsparcie finansowe pokrywające ponad połowę wartości roweru towarowego, który po zakończeniu przechodzi na Twoją własność  
+ koszt zakupu rozłożony w nieoprocentowanych ratach na dwa lata 

 

O takie pojazdy można się ubiegać. 

Mamy do zaoferowania 3 rowery produkcji renomowanej firmy Urban Arrow. Są to rowery ze wspomaganiem elektrycznym, dzięki czemu przewiezienie nawet do 100 kg ładunku nie powinno stanowić żadnego problemu.
Dwie sztuki modelu Cargo L wraz ze skrzynią alubox - za 499* miesięcznie

oraz jeden Shorty, także ze skrzynią za 399* miesięcznie: 

* kwota miesięcznego czynszu uprawniającego do korzystania z roweru na wyłączność przez 24 miesiące. 

Urban Arrow Cargo L Bosch Performance
Cargo L Carousel 2Rower towarowy specjalnie zbudowany do zastosowań biznesowych, wyposażony w zamykaną na zamek wodoodporną skrzynię aluminiową o pojemności 260 litrów. Ładowność skrzyni wynosi do 100 kg. Oprócz transportu ładunków stanowi ona także przestrzeń do umieszczenia logo firmy. 
Wymiary roweru to 270 cm długości i 70 cm szerokości. Rozmiar tylnego koła to 26 cali, a przedniego 20 cali. Cargo L to model w układzie tzw. long-john tj. z przednim kołem przesuniętym przed przednią skrzynię. Sterowanie przednim kołem odbywa się za pośrednictwem drążka sterowego, łączącego kolumnę kierownicy. Amortyzowany przedni widelec zapewnia wysoki komfort jazdy, nawet przy dużym obciążeniu. Pozycja rowerzysty jest w pełni wyprostowana – oprócz wygody układ taki zapewnia dobre pole widzenia w ruchu miejskim.
Napęd roweru oparty jest w centralny (tzn. zamontowany w suporcie) silnik Bosch Performance o mocy 250 W i momencie obrotowym 65 Nm, zasilany z baterii o pojemności 500 Wh. Układ ten zapewnia maksymalny zasięg do 100 km. Rower wyposażony jest także w bezstopniową przerzutkę Enviolo w tylnej piaście, skonstruowaną specjalnie do użytkowania razem silnikami centralnymi.

Urban Arrow Shorty Bosch Performance
URBAN ARROW Shorty Performance Shimano Deore 3Kompaktowy rower towarowy do zastosowań biznesowych, wyposażony w zamykaną klapą z zamkiem wodoodporną skrzynię z rozszerzonego polipropyleny (EPP) z elementami z aluminium o pojemności 150 litrów. Ładowność skrzyni wynosi do 50 kg. Oprócz transportu ładunków stanowi ona także przestrzeń do umieszczenia logo firmy. 
Wymiary roweru to 203 cm długości i 70 cm szerokości. Rozmiar tylnego koła to 26 cali, a przedniego 20 cali. Shorty to model w układzie tzw. short-john tj. z przednim kołem przesuniętym pod przednią skrzynię. Sterowanie przednim kołem odbywa się za pośrednictwem drążka sterowego, łączącego kolumnę kierownicy. Kompaktowe rozmiary zapewniają dużą zwrotność. Pozycja rowerzysty jest w pełni wyprostowana – oprócz wygody układ taki zapewnia dobre pole widzenia w ruchu miejskim. 
Napęd roweru oparty jest w centralny (tzn. zamontowany w suporcie) silnik Bosch Performance o mocy 250 W i momencie obrotowym 65 Nm, zasilany z baterii o pojemności 500Wh. Układ ten zapewnia maksymalny zasięg do 100 km. Rower wyposażony jest także w bezstopniową przerzutkę Enviolo w tylnej piaście, skonstruowaną specjalnie do użytkowania razem silnikami centralnymi.

 

Rowery po okresie wynajmowania będzie można przejąć na własność. Dodatkowo dzięki naszym partnerom, oferujemy dwuletnią opiekę serwisową (przeglądy techniczne).
Dzięki zapewnieniu wykonania okleiny na przednią skrzynię, rower taki stanie się dodatkowo mobilną reklamą usług przedsiębiorcy. Przykładowe możliwości oznakowania rowerów: 

  

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców działających na terenie Łodzi z przeznaczeniem do wykorzystywania rowerów głównie na terenie administracyjnym miasta Łodzi. 
Szczegóły oferty wraz z regulaminem przedstawimy niebawem. 

Pytania w kwestiach technicznych rowerów, a także szczegóły umowy prosimy kierować: 
tel: 796388500 lub mailowo rowery[małpa]towarowe.pl 

  • 2 czerwca 2021 Startujemy
  • 16 czerwca 2021 zakończenie naboru wniosków za pomocą formularza znajdującego się TUTAJ - kliknij 
  • do 23 czerwca 2021 ogłoszenie wyników 

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ - kliknij
Zgłoszenia za pomocą formularza znajdującego się TUTAJ - kliknij 

 

Startujemy 
Relacja w TvToya

Radio Łódź 
Dziennik Łódzki