Ogłoszono przetarg na wybudowanie jednej z najważniejszych dróg dla rowerów w południowej części miasta. Połączy ona rondo Lotników Lwowskich z wybudowaną już drogą wzdłuż ul. Rzgowskiej

Zarząd Inwestycji Miejskich ogłosił przetarg na wybudowanie drogi dla rowerów, na którą czeka wielu rowerzystów z południa Łodzi. Połączy ona wybudowaną dwa lata temu drogę rowerową wzdłuż al. Politechniki i ul. Pabianickiej (rondo Lotników Lwowskich) z wybudowaną w zeszłym roku drogą rowerową wzdłuż ul. Rzgowskiej, zaczynającą się przy "białym kościele" przy skrzyżowaniu z ul. Paderewskiego. 

Zakończenie prac przewiduje się na: 31 maja 2017

14 listopada 2016 Już wiadomo kto wybuduje Bandurskiego i Paderewskiego 
24 października 2016 Kto wybuduje Bandurskiego i Paderewskiego? 

Plan sytuacyjny

Plan sytuacyjny

Przy rondzie Lotników Lwowskich. Nie wiemy dlaczego zrezygnowano z dołączenia po wschodniej stroniePrzy rondzie Lotników Lwowskich. Nie wiemy dlaczego zrezygnowano z dołączenia po wschodniej stronie (góra opracowania)

Skrzyżowanie z ul. Zaolziańską i Ciołkowskiego.Skrzyżowanie z ul. Zaolziańską i Ciołkowskiego.

Okolice skrzyżowania z ul. Karpacką i KS TęczaOkolice skrzyżowania z ul. Karpacką i KS Tęcza.

Dalej w kierunku wschodnim (ul. Rzgowskiej) Dalej w kierunku wschodnim (ul. Rzgowskiej)

Skrzyżowanie z ul. Tuszyńską. Skrzyżowanie z ul. Tuszyńską.

Skrzyżowanie z ul. Rzgowską. Po północnej stronie brakujący fragment przebiegałby po terenach prywatnych - wedle zapewnień dobudowane będzie wraz z przebudową skrzyżowania.Skrzyżowanie z ul. Rzgowską. Po północnej stronie brakujący fragment przebiegałby po terenach prywatnych - wedle zapewnień dobudowane będzie wraz z przebudową skrzyżowania.

{hb}