Po przerwie spowodowanej zimą, na plac budowy wrócili budowniczowie największej w tej części miasta drogi dla rowerów

ZOBACZ (kliknij) w osobnym artykule jak będzie wyglądać droga dla rowerów na Retkini wzdłuż al. Bandurskiego

Konferencja prasowa z 2 marca 2017

Fotografie z 24 lutego 

Zerwany stary chodnik na skrzyżowaniu Bandurskiego i Wyszyńskiego (po stronie Karolewa)Zerwany stary chodnik na skrzyżowaniu Bandurskiego i Wyszyńskiego (po stronie Karolewa)

Przejazd i nowy chodnik Przejazd i nowy chodnik

Nowa lokalizacja przejścia (w dali widać dotychczasowy przebieg)Nowa lokalizacja przejścia (w dali widać dotychczasowy przebieg)

Prace objęły całe skrzyżowaniePrace objęły całe skrzyżowanie

To w tym miejscu będzie się krzyżować droga wzdłuż Bandurskiego i zaczynać na Wyszyńskiego To w tym miejscu będzie się krzyżować droga wzdłuż Bandurskiego i zaczynać na Wyszyńskiego

Utrudnienia spowodowane przez prace drogowe, odczuwają zarówno piesi jak i kierujący pojazdami Utrudnienia spowodowane przez prace drogowe, odczuwają zarówno piesi jak i kierujący pojazdami

Także chodnik po zachodniej stronie (aż do skrzyżowania z Krzemieniecką) został czasowo zdjęty Także chodnik po zachodniej stronie (aż do skrzyżowania z Krzemieniecką) został czasowo zdjęty

AKTUALIZACJA 10 III 2017

Rowerzyści już czekają  

Skrzyżowanie Wyszyńskiego z Bandurskiego

IMAG3702

IMAG3704Widać, że jest dla kogo budować

IMAG3705

IMAG3706

Przystanek przy WróblewskiegoPrzystanek przy Wróblewskiego

IMAG3710
Droga dla rowerów ominie peron 

AKTUALIZACJA 24 III 2017

Skrzyżowanie z al. Wyszyńskiego Skrzyżowanie z al. Wyszyńskiego  

Przejazd przez torowisko tramwaju WZPrzejazd przez torowisko tramwaju WZ

Wjazd na drogę dla rowerów od strony al. Wyszyńskiego (z zachodu) Wjazd na drogę dla rowerów od strony al. Wyszyńskiego (z zachodu)

Widok w stronę południową. DDR połączy się z asfaltowym chodnikiem.Widok w stronę południową. DDR połączy się z asfaltowym chodnikiem.

Przejazd przez torowisko wzdłuż ul. Bratysławskiej (wschodnia część skrzyżowania). Jak widać będą niezłe zawijasy.Przejazd przez torowisko wzdłuż ul. Bratysławskiej (wschodnia część skrzyżowania). Jak widać będą niezłe zawijasy.

{hb}