Szeroka arteria idąca pomiędzy Karolewem a Retkinią ma zyskać drogi dla rowerów - dwie, bo po obu stronach. Właśnie ogłoszono przetarg na wykonanie. Zobacz mapy

Zarząd Inwestycji Miejskich ogłosił przetarg na wybudowanie drogi dla rowerów łączących okolice Atlas Areny ze skrzyżowaniem z al. Wyszyńskiego. 

Braliśmy udział w konsultowaniu tego projektu na pewnych etapie. Kilka rzeczy udało się nam skutecznie wpleść w dokumentację projektową. Niestety, kilka przejazdów jest pokręconych. Może na etapie wykonania uda się je zniwelować. 

Zakończenie prac przewiduje się na: 31 maja 2017

14 listopada 2016 Już wiadomo kto wybuduje Bandurskiego i Paderewskiego 
24 października 2016 Kto wybuduje Bandurskiego i Paderewskiego? 

Plan sytuacyjny Plan sytuacyjny

Skrzyżowanie z ul. Wileńską. Na nasz wniosek po środku zostanie stworzona wyspa ułatwiająca karetkom dojazd do pobliskiego szpitala.Skrzyżowanie z ul. Wileńską. Na nasz wniosek po środku zostanie stworzona wyspa ułatwiająca karetkom dojazd do pobliskiego szpitala.

Skrzyżowanie z ul. Kusocińskiego Skrzyżowanie z ul. Kusocińskiego

Skrzyżowanie z ul. Wróblewskiego. Przejazd dla rowerów obok istniejącego przejścia dla pieszych.Skrzyżowanie z ul. Wróblewskiego. Przejazd dla rowerów obok istniejącego przejścia dla pieszych.

Skrzyżowanie z al. Wyszyńskiego i ul. Bratysławską. Niestety zabraknie tu przejazdów na drugą stronę. Skrzyżowanie z al. Wyszyńskiego i ul. Bratysławską. Niestety zabraknie tu przejazdów na drugą stronę.

AKTUALIZACJA 
A jednak będą przejazdy przez skrzyżowanie z al. Wyszyńskiego!A jednak będą przejazdy przez skrzyżowanie z al. Wyszyńskiego!