Po miesiącu od ustawienia 140 stojaków, kilku informacjach w mediach (także ogólnopolskich) Murapol postanowił wyciągnąć wnioski i coś zmienił. Czy na lepsze?

Ponad miesiąc temu opublikowaliśmy artykuł opisujący osiedle postawione przez Murapol przy al. Piłsudskiego 98 (kliknij). Od razu informacja o tym rozniosła się po internecie i zaciekawiła także media, także ogólnopolskie. 

Poza ilością stojaków (aż 140), uwagę przyciągała lokalizacja - na trawnikach. Padały pytania, jak się do tych stojaków dostać i tak będzie koszona trawa. Najwyraźniej developer także uznał, że takie ustawianie stojaków jest bez sensu i postanowił wszystkie wyjąć i poustawiać w nowych miejscach. 

MuraPol02

Teraz stoją one w różnych miejscach, zgrupowane po 5-8 stojaków,. 

MuraPol04

Są przy "placu zabaw", ale także poza ogrodzeniem przy stacji benzynowej. 
MuraPol01

Wszystkie umiejscowione w taki sposób, aby nie zarastała ich trawa. Nadal nie jest to idealne rozwiązanie, a także nie zapewnia podjazdu pod stojaki, ale i tak jest lepiej niż wcześniej. 
MuraPol03

AKTUALIZACJA

Jednak ktoś tam wymyślił, że robienie sobie żartów jest dobrą formą reklamy. No bo jak to ocenić? 
Znowu pojawiły się... "stojaki" na środku trawnika. W miejscu gdzie nie ma jak dojechać z rowerem bo od jezdni dzieli wysoki krawężnik i ciasno poparkowane auta. Ale przede wszystkim są to instalacje niezgodne z miejscowym prawem, które jasno określa jakiego typu stojaki rowerowe można montować w Łodzi. 
MuraPol5

{hb}