Aktualności

Książka "Przepis na rower"

alt

Nie istnieje jeden rodzaj roweru dla wszystkich. Jest wiele stylów jazdy, wiele typów ram, siodełek, opon, kierownic oraz użytkowników. Rower to wolność, niezależność, obiekt zazdrości i przejaw buntu. Przejaw walki o równouprawnienie oraz sposób na podryw

Zatem, czym jest ten cudowny przepis na rower? Czy należy się go doszukiwać w osobowości człowieka, jego wewnętrznego dążenia do szczęścia z użytkowania tych magicznych dwóch kół czy też jest to głęboki przejaw indywidualnych cech jakimi chcemy obdarzyć nasz rower. W książce tej odnajdziemy połączenie obu tych światów. Widzimy ukrytego gdzieś w dorosłym mężczyźnie chłopca, który chce zrealizować swoje marzenie o posiadaniu roweru doskonałego, który jednocześnie opowiada skomplikowana historię roweru oraz ukazuje jego wpływ na losy wielu ludzi oraz całego świata. Mnogość historycznych ciekawostek wzbogacających samą lekturę powoduje, że książka ta nie jest nudną przeprawą przez bogaty katalog rowerowych części, z których autor komponuje swoja maszynę marzeń, lecz ciekawą lekturą godną polecenia.

Czy warto, więc wydać kilka groszy na zakup tej niesztampowej opowieści o jednym z najbardziej rewolucyjnych wynalazków świata? Zdecydowanie tak, jeżeli kręci cię rowerowy świat oraz zdecydowanie tak, jeżeli chcesz choć trochę zrozumieć dlaczego i dlaczego tak mocno można zakochać się w jeździe na rowerze. Tu jest po prostu wszystko o rowerze. Gorąco polecam!

http://www.youtube.com/watch?v=b-J4ZEOyUjg

KONKURS
Jeśli chcielibyście pod choinkę sprawić sobie prezent w postaci książki "Przepis na rower", której autorem jest Robert Penn, to mamy dla Was niespodziankę!
Jedyne co trzeba zrobić, aby otrzymać jeden egzemplarz książki, to przyjechać w niedzielę 23 grudnia o godzinie 18:00 na pasaż Schillera, odszukać osobę z torbą "Rowerowa Łódź" i poprosić o książkę. Mamy dla Was 4 upominki.  
Chcesz zwiększyć swoje szanse? Napisz w komentarzu dlaczego to Właśnie Tobie należy się ta książka. 

{ps}
{wydawnictwo: Galaktyka}


Rowerowa Łódź Menu

Rowerowy budżet obywatelski

Vlog - 2 minuty o 2 kołach

Aktualności

Rowerem po Łodzi

Przepisy dla rowerzystów

Baza wiedzy

Nowe drogi

Infrastruktura

Pomysły, projekty

Interwencje

Powody korzystania

U innych

Porady prawnika

Rower publiczny

Ubezpieczenie roweru

Wspieraj nas za darmo!

Szkolenia dla rowerzystów

miasta-dla-rowerow